Lajme

Studiuesit në Finlandë kanë krijuar një video që tregon se si coronavirusi mund të përhapet nga një kollë e vetme në një supermarket

Policia jep detaje për aksidentin në Gjilan

Gjykata e merr këtë vendim për policin që e rrahu 21 vjeçarin, i cili si pasojë pësoi sulm në tru

Studiuesit në Finlandë kanë krijuar një video që tregon se si coronavirusi mund të përhapet nga një kollë e vetme në një supermarket

Studiuesit në Finlandë kanë krijuar një video që tregon se si coronavirusi mund të përhapet nga një kollë e vetme në një supermarket

Më të shikuarat

opinione

Foto dhe Video e Dites

Tërmeti në Shqipëri, 26 foto që bënë jehonë në mediat botërore

Frika nga koronavirusi/ Videoja e berberit “të kujdesshëm” bëhet virale