Showtime

Xhensila Myrtezaj provokon me gjoksin jashtë, falënderon Lumin për këto fotografi

06/22/2021 13:21
nga:G C

Xhensila Myrtezaj dhe Lumi B sot do të publikojnë bashkëpunimin e tyre të parë.

Në orën 17:00 do të publikohet kënga “Prit pak” dhe kjo u bë e ditur përmes një fotografi të postuar nga vet Xhensila, shkruan GazetaBlic.

Ajo shfaqet me një dekolte të hapur dhe këto fotografi janë shkrepur nga reperi Lumi B.

“Do pritni edhe pak, sot 17:00. Lumi B mi ke qare kete foto”, ishte mbishkrimi i kësaj fotografie./GazetaBlic/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)