• të fundit

  • më të shikuarat

BLIC.TV

Kryetari i Komunës që ka vetëm 49 euro në bankë!

07/23/2021 23:39
nga:Gazeta Blic

Kryetari i Komunës së Hanit të Elezit Rufki Suma, ka qenë i ftuar në një intervistë për emisionin EXPOSE prodhim medial i Gazeta Blic për televizionin Kanal10.

Suma, gjatë kësaj interviste ka folur për pasurinë e tij, derisa ka dhënë shpjegime pse ka deklaruar në Agjencinë Kundër Korrupsion vetëm 49.20 cent para të gatshme në institucionet financiare.

Ai thotë se ndihet i lumtur me atë pasuri që e ka dhe nuk ndjehet i inatosur se kryetarët e komunave tjera mund të jenë me të pasur se ai.

Më poshtë e gjeni intervistën e plotë: