BLIC.TV

Blic Interview me Astrit Gashin – I ftuar Armend Zemaj

04/09/2021 17:49
nga:A. R.

Blic Interview me Astrit Gashin, vjen me terminin e rregullt sonte me fillim nga ora 20:20, në Rtv Dukagjin dhe live në Gazeta Blic Facebook.

I ftuari për javën e sotme, është ish-ministri i Shëndetësisë, tani deputet i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj.

Zemaj flet për vendimin e qeverisë aktuale për karantinim dhe menaxhimin e pandemisë COVID-19.

Kur është dashur të vijnë vaksinat anti-covid?

Si e cilëson Zemaj qeverinë Kurti?!

A ka bërë mirë LDK që e ka votuar Vjosa Osmanin presidente?!

Si e vlerëson Zemaj udhëheqjen e Lidhjes Demokratike?

A do të reformohet edhe më shumë LDK?

Cila duhet të jetë opozita e LDK-së karshi Qeverisë Kurti?!

A është duke u rritur LDK dhe çfarë rezultati pret ai në zgjedhjet lokale?!

Këto dhe shumë tema të tjera, mund t’i ndiqni, sonte me fillim nga ora 20:20, në Rtv Dukagjini dhe live në Facebook të Gazeta Blic.