05/17/2018 18:52

Kadri Veseli: Jam i lumtur që Kuvendi miratoi Ligjin për Prishtinën

05/19/2018 15:36

Këto janë ftesat për ndeshjen Prishtina – Drita

Prishtina dhe Drita nesër do të takohen në stadiumin e Besës 'Shahin Haxhiislami' në Pejë. Prishtina dhe Drita takohen me fillim nga ora 16:00...