Lajme

Mini Trip ITALIA NË VENECIA – VERONA- TREVISO kalo një fundjavë të paharruar, me kënd tjetër pos me Gmica Travel

04/11/2024 20:02
nga:G B

Mini Trip ITALIA NË VENECIA – VERONA- TREVISO kalo një fundjavë të paharruar, me kënd tjetër pos me Gmica Travel

(2ditë / 3 natë ) – Nisja çdo të Ejten , kthimi çdo te diele

Qmimi 185euro për person

✔️Në çmim 185Euro përfshihet:
✔️Udhëtimi me Autobus Gmica Travel komod
✔️HOTEL 4* Venecia
✔️,Mëngjesi
✔️kafe dhe ëmbëlsira gjatë rrugës

Agjenda:

Vazhdimi i rrugës për në , Veron Arritja në VERON në mengjes Vizit qyteti Akomodimi në hotel në Vencia . në hotel. Relaksim dhe fjetje.�

Dita 2: Mëngjesi në hotel, pas mëngjesit vizitë qyteti i VENECIA – VATIKANIT . Kthimi në Hotel . Relaksim dhe fjetje

Dita 3: Mëngjesi në Hotel , pas mëgjesit
Vizit TREVISO , nisja për Kosovë arritja në ora 00:00

NISJET:
⏱20:00 nga PRISHTINA
⏱20:30 nga PODUJEVA
⏱19:00 nga SUHAREKA
⏱18:30 nga PRIZREN
⏱18:00 nga GJAKOVA
⏱18:30 nga PEJA
⏱18:30 nga GJILANI
⏱19:00 nga FERIZAJ

-Akomodimi do jetë në dhoma dyshe, treshe dhe katërshe
-Adresa 🏡 bulevardi Bill Clinton në Dardani

Rezervo online +38344553550 +38348553550