Lajme

Kjo është mosha dhe gjinia e tetë të vdekurve nga COVID 19

09/28/2021 15:15
nga:N M

Minsitria e Shëndetësisë ka publikuar raportin e fundit për rastet e reja me COVID 19, raporton Gazeta Blic.

Bazuar në raportin 24 orësh janë shënuar tetë viktima në nivel të vendit.

Më poshtë raporti i plotë:

Tetë viktima dhe 68 raste të reja me COVID-19 në Kosovë