Lajme

Tetë viktima dhe 68 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

09/28/2021 14:57
nga:Q R

Në 24 orët e fundit në Kosovë janë regjistruar edhe 8 viktima si pasojë e COVID-19, raporton Gazeta Blic.

Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 68 raste të reja të infektuara me këtë virus.

Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë.

“Kosova nuk duhet të tërhiqet nga vendimi për targat”