Lajme

Zhduket një grua në Shtime

04/18/2024 09:37
nga:Sh R

Është zhdukur dje një grua në Shtime.

Sipas policisë nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Rasti është duke u hetuar.

“Shtime / 17.04.2024-22:55. Një mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga lokacioni dhe nuk dihet vend-ndodhja e saj. Rasti në procedurë hetimore”, thuhet në njoftim.