Sporti

Dervishaj dhe Veliqi afër largimit nga Drenica

06/03/2023 14:18
nga:Mergim Rreci

Pas rënies nga Superliga e Kosovës nē klubin e Drenicës priten largime të lojtarëve.

Burime të GazetaBlic Sport mësojnë se Besfort Dervishaj dhe Ermal Veliqi janë dy nga lojtarët e parë që do largohen nga klubi.

Sipas të njëjtit informacion lojtarët kanë oferta nga dy klube të Superligës.

GazetaBlic Sport do të ju informojë më tutje në ditët në vazhdim rreth të ardhmes së tyre.