Lajme

Vdes një 24 vjeçar shqiptar në një aksident në Itali

11/28/2021 16:27
nga:Q R

Një 24 vjeçar shqiptar ka vdekur si pasojë e një aksidenti në Itali.

I riu Florenc Kasa, natën e djeshme ka humbur kontrollin e makinës së tij të tipit “BMW” doli nga rruga një kryqëzim në Ancona duke u përplasur me mbrojtëset anësore.

Sipas raportimeve të mediave në Shqipëri makina u përmbys si pasojë e shpejtësisë së madhe dhe përplasjes së fortë.

24-vjeçari ndërroi jetë në vend, pasi goditjet ishin fatale.

Joe Biden uron për Pavarësinë: Shqipëria një vend mik, luftoni korrupsionin