Lajme

Sot mot me shi

10/23/2021 07:11
nga:Y I

Nga sot pritet të ndryshojë moti.

Gjatë ditës së sotme parashihet të ketë mot më të vranët e me shi, derisa të dielën do të jetë më ftohtë.

Java e ardhshme pritet të fillojë me kthjellime, por orëve të mëngjesit do të jetë më ftohtë dhe do të ketë ngrica.