Lajme

Sibel Halimi prezenton para të rinjëve programin e saj qeverisës

09/26/2021 19:29
nga:Gazeta Blic

Kandidatja për kryetare të Ferizajt nga radhët e LDK-së, Sibel Halimi. Prezenton programin e saj qeverisës para të rinjëve.

Halimi njihet për kontributin e saj për rininë gjatë gjithë karierrës së saj. Kandidatja për të parën e qytetit ka potencuar se rinia është e sotmja dhe do të jenë partneri kryesorë në vendimmarrje.

Mbështetja e ideve përmes Start-Up, qendra rekreative dhe funksionalizimi i qendrës së kulturës janë disa nga prioritetet e programit për të rinjët.

Postimi i plotë:

“Rinia është e sotmja ❤️

Të rinjët do të jenë partner kryesorë në vendimmarrje ✔️

Mbështetje e ideve përmes Start-Up?

Qendra rekreative ?

#Ferizajemeriton”

Rinia është e sotmja ❤️Të rinjët do të jenë partner kryesorë në vendimmarrje ✔️Mbështetje e ideve përmes Start-Up?Qendra rekreative ?#Ferizajemeriton

Posted by Sibel Halimi on Sunday, September 26, 2021