Lajme

Rita Ora uron Shqipërinë në Ditën e Pavarësisë

11/28/2023 18:43
nga:Y I

Ylli botëror, Rita Ora ka uruar Shqipërinë në Ditën e saj të Pavarësisë.

Përmes një postimi në Instagram, Ora ka bashkëngjitur në urim edhe disa fotografi nga ndeja e mbrëmshme që u organizua nga presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ku artistja ishte e pranishme me bashkëshortin e saj, regjisorin e aktorin Taika Waititi dhe producenten Odessa Rae si dhe e shoqëruar edhe nga bashkëpunëtorë të tjerë.

“Gëzuar Ditën e Pavarësisë Shqipëri nga familja jonë tek ju”, ka shkruar Ora.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)