Lajme

Presidentja Osmani pret sot në takim presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta

11/25/2021 10:45
nga:M K

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani do të takohet sot me presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

Takimi do të zhvillohet në orën 16:00, në kabinetin e presidentes.

“Në orën 16:00, Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani – Sadriu, pret në takim Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta”, thuhet në njoftim.

Meta sot ka zhvilluar takim me kryetarin e Kuvendit, Glauk Konjufca, kryetarin e AAK-psë, Ramush Haradinaj dhe kryetarin e PDK-së, Memli Krasniqi.

Takohen Meta dhe Haradinaj

12/03/2021 20:07

Afër 100 kërkesa për falje të dënimit, Presidentja Osmani s’e pranon asnjë