Lajme

Takohen Meta dhe Haradinaj

11/25/2021 08:58
nga:Q R

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, është duke qëndruar në Kosovë për dy ditë me radhë.

Ai do të zhvillojë takime me liderët institucional dhe me drejtuesit e partive politike.

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm ai është takuar me kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë Kosovës, Ramush Haradinaj në selinë në Prishtinë.

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta në Kosovë