Sporti

Publikohen pamje nga sherri mes Ronaldos dhe Cuadrados, sulmuesi portugez “shpërtheu” në lot pas asaj ndeshje

11/25/2021 18:42
nga:Mergim Rreci

Një sherr në dhomat e zhveshjes mes Cristiano Ronaldos dhe Juan Cuadrado është publikuar sot.

Ata u eliminuan nga Champions League herët kundër FC Porto dhe ishte në pjesën e parë të ndeshjes së dytë kur ky problem ndodhi, shkruan GazetaBlic Sport.

Ronaldo ishte i tërbuar me shokët e tij të skuadrës, duke u kërkuar të gjithëve që të ‘punonin më shumë’ pasi ishin 1-0 duke humbur.

Megjithatë, Cuadrado u ngrit në mbrojtje të shokëve të tij të skuadrës kundër CR7 dhe vuri në dukje “ju duhet të jepni shembullin edhe për të gjithë”.

Të njëjtat kamera më pas kapën skenat pasi Juventusi u rrëzua nga Liga e Kampionëve më vonë atë mbrëmje, duke pësuar një gol në kohën shtesë.

Ronaldo hyri në dhomën e zhveshjes dhe shpërtheu në lot të pangushëllueshëm.