Sporti

Përfundojnë pjesët e para: Asnjë gol në ndeshjet e Ligës së Kampionëve

02/21/2024 21:47
nga:Lorik J

Kanë përfunduar pjesët e para të dy ballafaqimeve të Ligës së Kampionëve.

Napoli po e mirëpret Barcelonën, teksa Porto po luan në shtëpi ndaj Arsenalit, shkruan GazetaBlic Sport.

Pjesët e para të dy ballafaqimeve janë mbyllur me rezultatet identike, 0-0.

Në Itali, Barça kishte dy raste të mira me Lewandowskin dhe Gundogan, por portieri i  Napolit, Meret ishte fantastik me pritjet.

/GazetaBlic Sport