Lajme

Parashikimi i motit për sot

02/19/2020 08:40
nga:Norë Kelmendi

Sot do të mbajë mot i ndryshueshëm. i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 4-11 gradë Celsius. Do të fryjë erë e lehtë.

Sa i përket kushteve biometeorologjike ato do të jenë relativisht stabile, për shkak të prezencës aktive të elementeve dhe dukurive meteorologjike.

03/26/2020 16:20

​Parashikimi i motit për nesër