Sporti

Njihet si tifozi më i flaktë i Milanit, Tiziano Crudel nuk mund të përmbahet pas humbjes turpëruese nga Lazio: Turp të keni

01/24/2023 23:23
nga:Lorik J

Një tjetër disfatë për Milanin, që del i mundur nga ndeshja nëOlimpico ndaj Lazios, dhe kthehet në shtëpi me humbje 4-0 në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 19-të të Serisë A.

Dy gola kanë ardhur në pjesën e parë, nga Milinkovic- Savic dhe Zaccagni, i treti në pjesën e dytë nga Luis Alberto nga penalltia dhe pokeri u kompletua nga Felipe Anderson, poashtu në pjesën e dytë.

Gazetari mbështetës i Milanit, Tiziano Crudeli, nuk mund ta fshehë pakënaqësinë e tij.

“Një turp absolut”, thotë ai mes tjerash.

/GazetaBlic Sport