Lajme

Moti me diell dhe shumë i ngrohtë

04/14/2024 07:23
nga:G B

Për të dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe shumë i ngrohtë.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 6-25 km/h.

“Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri në 11°C, ndërsa atë maksimale prej 25 deri në 29°C”, njofton MeteoKosova.