Lajme

Kampionët e argëtimit po i rikthehen qytetit historik të Prizrenit!

07/29/2021 10:45
nga:Gazeta Blic

Kampionët e argëtimit nga brendi i shijes botërore Jaffa Champion, me datën 30 dhe 31 Korrik do t’i rikthehen qytetit të Prizrenit, për të sjell argëtim dhe momente të paharruara fëmijëve.

Me të vegjëlit nga qyteti i Prizrenit do të kenë mundësinë të argëtohen nga brendi i kampionëve,Jaffa Champion, në eventin ‘Champions of fun’ nga ora 18:00-22:00.

Argëtim përmes muzikës dhe vallëzimit, këndit të fotografisë me maskota dhe face painting, e shumë befasi të tjera për kampionët do të përcjellin e ventin deri në fund.

Eventi ‘Champions of Fun’ mbahet në sheshin e lidhjes.

Ejani dhe bëhuni pjesë e kampionëve në Prizren!