Lajme

Ja kur pritet të bie borë në Kosovë

11/24/2021 21:25
nga:Y I

Parashikimi i motit për nesër dhe ditët në vazhdim njofton Prishtina Weather, raporton Gazeta Blic.

Ditën e premte në viset e larta malore priten edhe reshje bore.

Njoftimi i plotë: