Lajme

Ish-zëvendësministri i Vetëvendosjes kritikon Arben Vitinë për mungesë komunikimi

05/14/2021 17:53
nga:M K

Ish-zëvendësministri i Vetëvendosjes, Avni Zogiani ka kritikuar ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia për mungesë të komunikimit.

Ai në Facebook ka shkruar se marrëdhënia me publikun është zanate që veç në sy të parë duket i thjeshtë dhe se dështimi në këtë pikë pëlcet si bombë.

“Marredhanja me publikun eshte zanate qe veç ne sy te pare duket i thjeshte, e prandaj ia mesyen gjithkush me e ba… por deshtimi ne kete pike pelcet si bomba e trajtume me tahmin”, ka shkruar ai.

LEXO EDHE:

Vdes njëri nga të lënduarit në aksidentin në rrugën Prishtinë-Podujevë

06/11/2021 11:10

Vitia: Problemin me çmimet e barnave do ta rregullojmë një herë e përgjithmonë