Sporti

I dha lamtumirën Real Madrid, Asensio niset drej PSG-së

06/05/2023 23:02
nga:E K

Ditën e djeshme, Marco Asensio luajti ndeshjen e fundit me Real Madridin, klub në të cilin u rrit dhe u në një yll botëror.

Spanjolli tanimë është gati për të provuar një aventurë të re dhe kjo siç dihet tanimë do të jetë në Francë, tek ekipi I PSG-së.

Sipas gazetarit, Fabrizio Romano sulmuesi ka udhëtuar ditën e sotme për në Paris. Ai pritet të luajë në “Parc des Princes” për të paktën dy sezone./abcnews.al