Sporti

Gjilani – Liria, formacionet zyrtare

09/27/2023 14:20
nga:Lorik J

Skuadra e Gjilanit e mirëpret Lirinë sot në kuadër të xhiros së shtatë të Superligës së Kosovës.

Ndeshja mes Gjilanit dhe Lirisë zhvillohet në stadiumin me bari sintetik në Gjilan sot nga ora 15:00, shkruan GazetaBlic Sport.

Mezani dhe Yigit kanë zgjedhur formacionet titullare para fillimit të duelit.

Më poshtë keni formaiconet zyrtare:

Gjilani: Bllaca, Kçiku, Shehi, Bajrami, Ismajli, Acka, Ismaili, Nafiu, Basa, Bilalli, Milev.

Liria: Pas pak…