Sporti

Formacionet zyrtare: Fiorentina – Juventus

12/01/2018 17:17
nga:M K

Fiorentina dhe Juventus do të përballen sot me fillim nga ora 18:00.

Ndeshja është e vlefshme për xhiron e 14-të të Serisë A italiane, shkruan GazetaBlic.

Para pak çastesh kanë dalë edhe formacionet zyrtare të të dyja skuadrave, me të cilat do të zbresin në fushë e prej nga ku do të mundohen të japin më të mirën e tyre.

Kujtojmë që ne do t’iu raportojmë për ç’do risi nga ky takim dhe jo vetëm.

/GazetaBlic/

01/18/2020 23:07

Napoli – Fiorentina, notat e futbollistëve