Sporti

Formacionet zyrtare: Barcelona – Atletico Madrid

04/06/2019 19:41
nga:M K

Barcelona dhe Atletico Madrid do të përballen sonte me fillim nga ora 20:45 në kryendeshjen e javës në La Liga.

Ndeshje e cila mund të vendos shumëçka sa i përket titullit në Primera Divisionin spanjoll, shkruan GazetaBlic.

Para pak çastesh kanë dalë formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual sa i përket këtij dueli dhe jo vetëm.

Më poshtë emrat e futbollistëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë.

/GazetaBlic/

08/23/2019 01:58

Ekskluzive || Arrihet koalicioni i dytë parazgjedhor: Nisma e AKR shkojnë bashkë në zgjedhje!