Sporti

Fillon spektakli i madh në Europa League, Bayer Leverkusen dhe Atalanta me sy nga trofeu

05/22/2024 21:00
nga:Mergim Rreci

Ka filluar finalja e madhe në Europa League.

Bayer Lerverkusen dhe Atalanta po duelojnë për trofeun e dytë më të rëndësishëm në Evropë, shkruan GazetaBlic Sport.

Granit Xhaka po luan si titullar tek skuadra gjermane, kurse Berat Gjimshiti është kapiten i skuadrës italiane në anën tjetër.

‘GazetaBlic Sport’ do të ju mbajë vazhdimisht të informuar për rezultatin e kësaj sfide.