Showtime

Fifi ‘shpëtoi’ Semin dhe Einxhel nga eleminimi i së premtes- çfarë do të ndodh nesër në program?

11/25/2021 17:23
nga:G C

Spektakli i së martës në Big Brother VIP ka pasur ngjarje jo të zakonta, duke qenë se gjendja shëndetësore e Fifit ishte jo e mirë.

E marta ishte ndryshe edhe për nominimet e banorëve pasi për ta vendosi publiku, shkruan GazetaBlic.

Më të votuarit për nominim nga publiku ishin Semi dhe Fifi ku bashkë me të dyja shkoi edhe Einxhel e cila u zgjedh më pak e preferuar brenda shtëpisë.

E gjithë vëmendja është se çfarë do të ndodh nesër në Big Brother Vip, a do të largohet Semi ose Einxhel nga shtëpia apo largimi i Fifit shpëtoi të dyja?./GazetaBlic/

Momenti kur Fifi përshëndetet me banorët, nuk pushojnë lotët e të gjithëve

Përsëri momente të papritura në BBV! Pasi u largua Fifi, futet një dron brenda shtëpisë