Showtime

Përsëri momente të papritura në BBV! Pasi u largua Fifi, futet një dron brenda shtëpisë

11/25/2021 16:26
nga:G C

Momentet e papritura në shtëpinë e Big Brother Vip nuk po mungojnë.

Sot u largua nga shtëpia këngëtarja shqiptare, Fifi dhe përloti të gjithë me vendimin që ka marrë, shkruan GazetaBlic.

Pak minuta pas kësaj situate, një dron u fut brenda shtëpisë së “Big Brother”.

Aty shihet një bluzë me shkrimin “Forca Sabian”.

Me sa duket kjo është një surprizë nga familja e këngëtarit./GazetaBlic/