Lajme

FIBULA dhe Dubai me plotë aventura dhe surpriza!

02/06/2023 15:16
nga:K G

Kur bëhet fjalë për të zgjedhur për destinacione luksoze pushimesh, Lindja e Mesme është destiancioni që kryeson listat.

Qytetet më të rëndësishme të Emirateve të Bashkuara Arabe janë Dubai dhe Abu Dhabi. Këto janë dy nga destiancionet që zgjidhen nga shumë turistë që janë të apasionuar nga pushimet luksoze.

Dubai konsiderohet si një prej qyteteve që ka marrë zhvillim shumë të shpejtë. Ai është shëndrruar në një nga qytet më luksoze dhe si një nga qendrat më të rëndësishme të biznesit në botë.

Duke qenë se Dubai dhe Abu Dhabi ndodhen në shkretëtirë, vera aty është me temperatura shumë të larta. Prandaj, periudha më e mirë për të vizituar këto dy qytete është stina e dimrit.

Gjatë kësaj periudhe ju do të kënaqeni nga moti i mirë, dhe kur temperaturat nuk do të jenë aspak të larta.
FIBULA ju sjellë ofertat për pushimet luksoze ku një natë do të kaloni në Abu Dhabi dhe tre ose katër netë varësisht nga oferta që do të zgjedhni të qëndroni në Dubai.

Oferta për pesë ditë vetëm 399€ :
Nisja me 11, 18 dhe 25 shkurt
Nisja me 4, 11, 18, 25 dhe 27 mars.

Oferta për gjashtë ditë vetëm 439€ :
Nisja me 6,13 dhe 22 shkurt
Nisja me 1,8,15 dhe 22 mars.

Në ofertë përfshihen:

Vizita në Dubai dhe Abu Dhabi
Fjetje: 1 natë në Abu Dhabi dhe 3 ose 4 netë në Dubai.

Hoteli në Dubai: Ecos Dubai Hotel


https://www.hmhhotelgroup.com/en/brand/ecos-hotels

Fluturimi Tiranë – Abu Dhabi.
Mëngjeset në Hotel,
Transferi dhe Shëtitjet.
Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Çantë shpine.

Një Bagazh deri 20 kg dhe Një Çantë Shpine është përfshirë në çmim.

Numri i personave që përfitojnë këtë ofertë është i kufizuar. Nxitoni të rezervoni sa më shpejt!!!

SIGURI DHE KUALITET 100%

Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

Ju mirëpresim në zyret tona në:

038/045/046/049 24 25 26, Prishtinë
045 875 555, Pejë
045 373 555, Prizren
045 373 666, Gjakovë