Lajme

E quajti jashtëqitje, Avdyli i reagon sërish Isa Mustafës

06/23/2022 23:14
nga:G B

Deputeti Haxhi Avdyli ka reaguar sërish ndaj Isa Mustafës, pasi ky i fundit e quajti jashtëqitje, raporton Gazeta Blic.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se shpreh keqardhje për fjalorin e tij dhe ndihet mirë që këtë lloj politikani me këso mendësie tashmë qytetari e ka dërguar në pension e harresë historike.

Postimi i tij i plotë:

Isa më paska quajtur jashtëqitje.

Unë debatin politik e mospajtimet do i mbaj në nivelin e debatit politik e asnjëherë s’do lëshohem në fyerje të ulëta personale.

Vetëm shprehi keqardhje për fjalorin e tij.

Po ashtu ndjehem mirë që këtë lloj politikani me këso mendësie tashmë qytetari e ka dërguar në pension e harresë historike.