Sporti

Dele Alli kapet duke u puthur me vajzën e Pep Guadiolas

05/15/2021 12:21
nga:E K

Futbollisti i Tottenhamit, Dele Alli u filmua duke u puthur me vajzën e trajnerit të Manchester City, Pep Guardiola.

Fotoja që tregon puthjen e Maria Guardiola dhe Alli u publikua nga gazeta angleze The Sun, shkruan GazetaBlic Sport.

Dëshmitarët thonë se Alli dhe Guardiola as nuk u përpoqën të fshiheshin.

“Atyre nuk u interesoi, të gjithë i panë duke u puthur, por ata nuk hapnin sy ”,tha një dëshmitar për The Sun.

Sipas dëshmitarëve, Alli iu afrua 20-vjeçares Maria, ata folën pak dhe më pas ata filluan të shkëmbenin puthje.

/GazetaBlic Sport/