Sporti

E pabesueshme, Griezmann nuk shënon në portën e boshatisur

06/19/2021 15:18
nga:Mergim Rreci

 

Franca e kishte një mundësi të artë për të kaluar në avantazh ndaj Hungarisë edhe pse në fund gjyqtari dha sinjalizim për pozicion jashtë loje.

Goditjen e Benzema e priti shumë miri portieri hungarez, por i pabesueshëm është fakti se si Griezmann nuk shënoi në portën e boshtaisur, përcjell GazetaBlic Sport.

Megjithatë, gjyqtari anësor reagoi për “Offside” dhe edhe sikur të shënonte Griezmann,  goli mund të anulohej.