Lajme

Çeli Vera me TURISMO TRAVEL!

05/28/2024 19:01
nga:G C

Nise verën mbarë… bo pushim për pikë t’qefit në Antalya!

E kush nuk don me nis muajin e ri, në një resort fantastik afer plazhit, e mbi të gjitha me pagu shumë pak…!

Popo keni me pagu shumë lirë e me u kënaq pa kufi në Antalya me ofertën speciale të Turismo Travel. Zgjedhja është në dorën tuaj: të nisni pushimin tuaj me datën 1 apo 8 qershor. Çmimi i paketës është i ulët, por eksperienca do të jetë e pasur dhe e paharrueshme për pushimin e tuaj në Antalya, duke përfshirë akomodimin në resortet më të mira pranë plazhit dhe shërbim në konceptin Ultra All Inclusive.

Dy nga hotelet më të kërkuara në këtë moment nga pushuesit kosovarë në Antalya, Sunmelia Beach Resort dhe Calido Maris, tani ofrohen me çmime speciale në Turismo Travel.

Me këto çmime speciale, ju mund të përfitoni nga shërbimet dhe komoditetet e këtyre hoteleve të mrekullueshëm, duke u garantuar një përvojë pushimi të paharrueshme në bregdetin e Antalyas.

Sunmelia Beach – 549€ për person!

Hotel Sunmelia Beach, vetëm 70 km larg aeroportit të Antalyas, ofron një përvojë të mrekullueshme pushimi në bregdetin e bukur të Antalyas. Me 590 dhoma të ndryshme, përfshirë dhoma standard, familjare dhe suite, dhe shërbimin e plotë ULTRA ALL INCLUSIVE, ky hotel ju ofron një pushim te mrekullueshem. Përveç kësaj, përfitoni nga ushqimi dhe pije të shijshme, pishina të brendshme dhe të jashtme, programe argëtuese dhe shumë më tepër. Nëse kërkesat tuaja për pushimin janë qetësi, komoditet, dhe aventura, Hotel Sunmelia Beach është zgjedhja e duhur për ju.

Disa arsye pse të zgjedhni Hotelin Sunmelia Beach Resort për pushimet tuaja:

1.Parajsë Bregdetare: Sunmelia Beach Resort është vendosur në bregdetin e mahnitshëm të Antalyas, ofrues i pamjeve të jashtëzakonshme dhe ujit të kaltër. Plazhi privat dhe pamjet e detit janë thjeshtë spektakolare, duke krijuar një atmosferë të mrekullueshme për pushuesit.

2.Shërbimi Ultra All-Inclusive: Një nga avantazhet kryesore të qëndrimit në Hotelin Sunmelia Beach është shërbimi i plotë Ultra All-Inclusive. Mund të shijoni ushqim të freskët dhe shumë të shijshëm në bufen e hapur, si dhe të provoni kuzhinën e ndryshme ndërkombëtare në restorantet A’la Carte. Për të përfunduar ditën, pije të ndryshme, alkoolike dhe joalkoolike, do t’ju mbushin me kënaqësi.

3.Akomodim për të gjitha preferencat: Hotel Sunmelia Beach ofron një gamë të gjërë të dhomave, duke përfshirë dhoma standarde, dhoma familjare dhe suite të mrekullueshme. Ky spektër i zgjedhjeve do t’ju lejojë të gjeni atë që përshtatet më së miri me nevojat dhe preferencat tuaja.

4.Aktivitete Argëtuese dhe Relaksuese: Për ata që dëshirojnë të qëndrojnë aktivë, hoteli ka pishina të jashtme dhe të brendshme, terene tenisi, rrëshqitëse në ujë, dhe shumë më tepër, të gjitha pa pagesë shtesë. Për ata që preferojnë relaksimin, Wellness & SPA Qendra ofron masa të relaksimit, saunë, dhe masazhe për të kujdesur për trupin dhe shpirtin.

Calido Maris – 489€ për person!

Hotel Calido Maris në Kizilot, është vetëm 75 km larg aeroportit të Antalise dhe 20 km nga Side dhe Manavgat. Me 426 dhoma të ndryshme, përfshirë dhoma standarde, dhoma familjare dhe dhoma lidhse, ky hotel ofron komoditetin e banjove private, sistem klimatizimi, mini bar, televizor LCD dhe ballkon.

Shërbimi i All Inclusive përfshin bufe të hapur për të gjitha vaktet, si dhe zgjedhje të restoranteve A’la Carte( extra charge), akullore në orë të caktuara dhe pijet lokale alkoolike dhe jo alkoolike deri në orën 24.00. Kjo i bën pushimet tuaja të mrekullueshme dhe pa kujdes.

Disa arsye pse të zgjedhni Calido Maris për pushimet tuaja:

1.Lokacioni i përsosur: Vendosur në Kizilot, afër aeroportit të Antalise dhe qyteteve të njohura si Side dhe Manavgat, hoteli ofron një bazë të mirë për të eksploruar zonën dhe atraksionet e saj.

2.Komoditetet e dhomave: Me 426 dhoma të ndryshme të pajisura me banjo private, sistem klimatizimi, mini bar, televizor LCD dhe ballkon, hoteli siguron një qëndrim të këndshëm dhe të paharrueshëm për mysafirët.

3.Shërbimi All Inclusive: Përfshirja e bufeve të hapura për të gjitha vaktet, zgjedhjen e restoranteve A’la Carte( extra charge), akullore në orë të caktuara dhe pijet lokale deri në orën 24.00, ofron një përvojë pushimi të plotë dhe të kënaqshme.

4.Ambienti dhe pamjet: Hotel Calido Maris ofron një ambient të bukur dhe pamje të mrekullueshme të bregdetit dhe detit, duke krijuar një atmosferë të mahnitshme për pushuesit.

5.Aktivitetet dhe argëtimi: Me shumë aktivitete dhe argëtim të ofruar brenda hotelit, përfshirë pishina të jashtme, tenis, aktivitete sportive dhe programe argëtuese gjatë ditës, mysafirët kanë mundësi të shijojnë kohën e tyre në mënyrë aktive dhe të relaksuar.