Sporti

Barcelona – Atletico Madrid, formacionet zyrtare

06/30/2020 21:13
nga:Lorik J

Barcelona mirëpret sonte Atletico Madridin në Camp Nou.

Barcelona dhe Atl Madrid takohen sonte me fillim nga ora 22:00, në kuadër të La Ligas, raporton GazetaBlic.

Barça kërkon fitoren që të mos mbetet shumë larg Real Madridit që është lider, por do të ketë vështirë ndaj një Atletico Madridi shumë të organizuar.

Më poshtë keni formacionet zyrtare:

Barcelona XI: Ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; Rakitic, Busquets, Vidal, Puig; Messi, Suárez.

Atlético Madrid XI: Oblak; Arias, Giménez, Felipe, Lodi; Llorente, Thomas, Saúl, Carrasco; Correa, Costa.

/GazetaBlic/