Lajme

Albin Kurti e Vjosa Osmani homazhe te shtatorja e Zahir Pajazitit

11/28/2021 11:07
nga:A. R.

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani së bashku me Kryeministrin e vendit Albin Kurti dhe kabinetin e tij qeverisës, kanë bërë homazhe te shtatorja e Zahir Pajazitit në sheshin e Prishtinës.