Sporti

Aksion i mrekullueshëm nga Manchester City, Kyle Walker shënon dhe thellon avantazh ndaj Club Brugge

10/19/2021 20:02
nga:Lorik J

Skuadra e Manchester Cityt ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Club Brugge.

Golin e tretë për Manchester Cityn e ka shënuar, mbrojtësi, Kyle Walker, shkruan GazetaBlic Sport.

Walker ka shënuar gol pas 53 minutave lojë – pas asistimit të De Bruyne dhe një aksioni fantastik.

Rezultati aktual i takimit është 0-3.

Ja goli

VIDEO