07/31/2017 14:22

Veseli e Haradinaj s’mund të votohen të njëjtën ditë

09/15/2017 09:08

Thaçi takon Haradinajn e Veselin

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi sot do t`i pres në takime të ndara Kryeparlamentarin, Kadri Veseli, dhe kryeministrin, Ramush Haradinaj. Siç...