Showtime

Zbulohet surpriza e produksionit për Luizin?

02/20/2023 17:16
nga:G C

Luizi e ka nisur ditën e djeshme pas prime duke qarë. Ai është parë këtë mëngjes i vetëm në verandë me sytë e përlotur.

Kjo është e sata herë që Luizi shfaqet i përlotur mëngjeseve.

Disa komentues shkruajnë se atë e ka marrë malli për familjen dhe shprehen të indinjuar që Luizit nuk i është bërë ndonjë surprizë deri tani.

Ndërkohë para prime -it, në rrjetet sociale u përfol që për Luizin do të kishte një surprizë të bukur nga nëna e tij, e cila jeton prej vitesh në Amerikë.

Thuhet se ajo i ka dërguar një letër të birit dhe një mesazh të shkurtër me video, por ende nuk dihet se kur do ia tregojnë Luizit.

Thuajse të gjithë banorët e vjetër kanë marrë këto jave një surprizë nga familjarët e tyre, vetëm Luizi jo. Arsyeja është e cuditshme. Të mendosh që Luizi i ka kërkuar disa herë publikisht produksionit t’i thonë ndonjë gjë për nënën e tij por këta të fundit kanë heshtur.