Showtime

Ylli i ‘One Direction’, fotografohet në momente intime me të dashurën e tij gjatë pushimeve në Meksikë

01/27/2022 23:46
nga:G C

Niall Horan mezi i mbante duart larg të dashurës së tij Amelia Woolley të mërkurën, kur dyshja u puthën në buzë gjatë pushimit të tyre luksoz në Cabo, Meksikë.

I veshur me një palë mbathje noti në ngjyrë blu të ndezur, ish-ylli i grupit One Direction, Niall, 28 vjeç, po e shijonte në maksimum momentin e tij intim me të dashurën Amelia, 24 vjeçe, teksa putheshin kur ishin të shtrirë në një shezlon.

Niall u pa gjithashtu duke biseduar me një shok mashkull ndërsa mbante syze në kokë, shkruan DailyMail.

Ai i mbajti larg rrezet e diellit pas një palë syzeve të dielli me stil, ndërsa Amelia e mbrojti fytyrën nga rrezet me dorë.

Amelia dukej sensacionale e veshur me bikini të zeza, ndërsa i kishte lënë flokët e saj brune të binin lirshëm mbi supet e saj.

Modelja u mbulua nga rrezet e diellit dhe shijoi një bisedë me një shoqe dhe pranë dy vajzave ishte një tavolinë e mbushur me shishe uji dhe birra.

Ajo u pa duke u ngritur nga shezloni për shëtitur rreth pishinës.

Grupi dukeshin në humor të mirë, teksa u zhytën në diellin meksikan dhe pa dyshim shijuan një pushim nga klimat e ftohta të Mbretërisë së Bashkuar.

Romanca e Niall dhe Amelias u zbulua në korrik të vitit 2020, por çifti është jashtëzakonisht privat në lidhje me marrëdhënien e tyre.