Showtime

“Yjet dalin natën” bën bashkë Capital T, Majkun dhe Ledrin

06/03/2023 14:17
nga:G B

Capital T, Majku dhe Ledri, kanë bashkuar forcat e tyre për një bashkëpunim.

Ky bashkëpunim tashmë është publikuar.

‘’Yjet Dalin Natën’’, quhet projekti më i ri që pritet të shndërrohet në hit.

Bashkëpunimi ishte paralajmëruar para disa ditësh, ndërsa sot është publikuar së bashku me videoklip.

Teksti është shkruar nga tre reperët, ndërsa për muzikë është kujdesur RZON.

Ledri ndryshe së fundi ka publikuar albumin e tij të ri.