Showtime

Xhuli thotë se “është lezet të flesh ‘cullak’”, Stresi ia kthen “as unë kurrë nuk mbaj pizhame”

03/15/2023 21:19
nga:G B

Finalistja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli ka zbuluar një sekret të vogël rreth jetës së saj të përditshme, jashtë shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Xhuli ka thënë se në rutinën e saj jashtë shtëpisë më të ndjekur të momentit “nuk vesh asnjëherë pizhame”, veç se ato i ka blerë apostafat për BBVK.

“Nuk kam pizhame hiç vetëm për këtu i kam blerë, unë gjithmonë flejë cullak”, ka thënë Xhuli pos tjerash.

E njëjtë si Xhuli, duket të flejë edhe Stresi, i cili ka thënë “se nuk mban pizhame”.

“Çka është lezet me fjet me tesha, më mirë me fjet cullak”, ka shtuar pos tjerash Xhuli.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.