Showtime

Xhuli-Stresit: Këtë javë kam me kallë, tërë natën kam menduar

03/04/2023 14:45
nga:Gazeta Blic

Pas situatave të krijuara mbrëmë në Prime, Xhuli ka sot ka bërë një diskutim me Stresin.

Ajo është shprehur se ka një plan për këtë javë dhe se për të ka menduar gjatë gjithë natës.

Madje, Xhuliana u shpreh se ka fjetur e fundit nga të gjithë banorët.

“Këtë javë kam me kallë, tërë natën kam menduar, e fundit kam fjetur, iu dëgjojsha duke gërrhitur”, ka thënë ajo.