Showtime

Xhuli: Stresi është banori që ka më shumë gjasa të gënjejë për të dalë nga një telashe

02/08/2023 08:05
nga:G B

Gjatë mbrëmjes se sotme, banorët e Big Brother VIP Kosova, janë përgjigjur në një mori pyetjesh pikante të bëra nga “Vëllai i Madh”.

“Cili ka më shumë gjasa të gënjejë për të dalë nga një telashe?”, ka qenë një ndër pyetjet që hasi Xhuli, ndërsa ajo nuk ka hezituar ta jep përgjigjën, duke thënë se “Stresi është personi që mund ta bëjë këtë gjest”.

“Mendoj se Stresi sepse disa herë kur kemi folur diçka, për shembull kur të kam pyetur kur je takuar më së fundmi herë për diçka, më ke thënë ‘para tre muajve kam folur”, pastaj në video doli që jo në datën një, jo me datën pesë”, ka thënë Xhuli pos tjerash.

Stresi ka reaguar ashpër ndaj kësaj përgjigje të Xhulit, por për ta parë reagimin e tij, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.