Showtime

Xhuli e konfirmon pjesëmarrjen në marshin për drejtësi në mbështetje të ish-krerëve të UÇK-së

03/21/2023 20:48
nga:G C

Ish-banorja e shtëpisë së “Big Brother Vip Kosova”, Juliana Nura vazhdon të komentohet edhe pas daljes nga shtëpia më e famshme në vend.

Xhuli, përmes një Instastory ka konfirmuar pjesëmarrjen në protestën thirrur më 2 prill në orën 14:00 në mbështetje të ish-krerëve të UÇK-së.

Marshi do të niset nga sheshi “Zahir Pajaziti” dhe do të vazhdojë në drejtim të sheshit “Skënderbeu”.