Showtime

Xhensila poston imazhe me veshjen elegante

07/27/2021 21:14
nga:Q R

Xhensila u paraqit mjaft joshëse në rrjete sociale.

Këngëtarja e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Këngëtarja ka kaluar ka realizuar fotosesionin e ri elegant e veshur mjaft me stil prej ku edhe ka ndarë imazhe të ndryshme. Ajo u shfaq në rroba të cilat i theksonin tiparet trupore për të cilat punon në palestër mjaft shumë.

Flokët e rregulluara bukur dhe grimi i kombinuar me veshjen vetëm sa i shtonin bukurinë paraqitjes elegante të Xhensilës.

Fotografitë e publikuara u pëlqyen mjaft shumë por edhe u komentuan pozitivisht nga fansat dhe kolegët e artistes.