Showtime

Xhensila ndryshon flokët, duket edhe më e bukur

04/12/2024 13:03
nga:N K

Xhensila Myrtezaj përveç zërit të saj të mrekullueshëm, ajo njihet edhe për bukurinë mahnitëse.

E siç u pa në fotografitë e saj të fundit, bukuria e saj edhe sa u shtua, me ndryshimin e ngjyrës së flokëve.

Përndryshe, ajo pozoi edhe në forma provokative, ku vihen në pah linjat e saj seksi.

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe flokë bjonde