Cult

“Willkomen in Kosovo”, ‘Tigri’ paralajmëron realizimin e një filmi shqiptaro-gjerman vitin e ardhshëm

12/19/2022 21:18
nga:G B

Aktori i njohur, Kreshnik Ibrahimi ka njoftuar se do të realizoj një film të metrazhit të gjatë vitin e ardhshëm në Kosovë.

Në një postim në llogarinë e tij në Facebook, ‘Tigri’ ka njoftuar se filmi do të jetë komedi-aksion.

Ky, sipas tij, është një hap drejt kinemasë gjermane dhe Netflix.

“Ndjej një emocion dhe kënaqësi qe pas 18 vitesh pune dhe karrierë Zoti me ofroj këte moment në jeten time”, ka shkruar ndër të tjera aktori.